Currencies:  
Strona główna >  Koszt dostawy

Koszt dostawy

Zapewniamy wszystkie zamówienia dostarczane na całym świecie na całym świecie.
Po otrzymaniu płatności, zamówienie jest zwykle wysyłamy w ciągu 12 ~ 48 godzin. Dostarczymy Twoje zamówienie paczek siłę - międzynarodowa przesyłki ekspresowe (Online tracking). Dostawa na ogół wymaga 7-10 dni roboczych przyjeżdżać.

Musimy zapewnić nam szczegółowy adres wysyłki do nas. Należy pamiętać, że adres podasz muszą być dokładne, szczegółowe, w przeciwnym razie nie są odpowiedzialni za niepowodzenie transportu. Po tym, wszystkie opakowania muszą być podpisane, otrzymasz pakiet. Poczta post nie jest dozwolone. Pamiętaj, że masz swoje podpisy pakietów.
Śledząc problemu zamówienia?
Jeśli zdarzy ci się być w trakcie śledzenia zamówienie jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o naszym czacie pomocy online kontakt e-mail. Dziękujemy za współpracę!
Jeśli chcesz zwrócić lub wymiany elementów, prosimy o kontakt w instrukcjach zaliczek.
Powrót
Jeśli chcesz, aby artykuły, prosimy o poinformowanie nas najpierw wyjaśnić, dlaczego kolejność i numer, aby otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Każdy projekt musi być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu. Wszystkie opakowania muszą być identyfikowalne za pomocą metod, aby wysłać. Nie jesteśmy odpowiedzialni za utratę pakietów w tranzycie. Należy pamiętać, że nie będzie zwrotu pierwotnych kosztów wysyłki. Więc proszę zamówić wcześniej odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości z nas.

Zmień
Projekt musi być zwrócony w ciągu siedmiu dni, wszystkie przyczyny zmian w procesie klient jest odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki. Wszystkie elementy można wymienić tylko samą wymianę cen należy pamiętać, zostanie wydany później otrzymał przed zarobki zostały zastąpione.

Anuluj zamówienie Jeśli złożył zamówienie i życzymy, aby anulować, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem obsługi klienta jak najszybciej. Jednakże, jeśli zamówienie zostało wysłane, nie mamy możliwości, aby anulować.

Rozwiązać problem Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Będziemy przetworzyć żądania lub skargi, odpowiedzi jak najszybciej.
Wróć
Copyright ©2020 www.zimnewody.pl Powered by  . Akcesoria damska . Buty damska . Odzież damska